Спростування недостовірної інформації !!!

27-09-2018

Шановні колеги, останнім часом низка інтернет видань поширює неперевірену та неправдиву інформацію що до діяльності ТОВ Рокадатрейд, та його працівників. Що в свою чергу, негативно впливає на репутацію компанії та її діловий імідж.


Наше товариство вже одного разу спростовувала недостовірну інформацію інтернет-ресурсу ( zbk.org.ua/2018/03/27 ). Спростування було опубліковано на сайті товариства; rokadatreyd.com.ua у розділі НОВИНИ під назвою Брудна конкуренція
від 23.04.2018 р.


Що стосується останньої публікації  інтернет-ресурсу lviv.nashigroshi.org/2018/09/24/, яку можна назвати замовною до речі як і першу, хочемо зауважити, що використана  інформація є неперевіреною та недостовірною. Так директором ТОВ Рокадатрейд Костюк О.А., дійсно деякий час працював за сумісництвом, що до речі не суперечить законодавству України про трудову діяльність. Адже вже майже рік  він працює директором за основним місцем роботи, про що є запис в його трудовій книжці. А бути тренером Сумської регіональної федерації з вільної боротьби з 1995 року, це повинно додати йому поваги, що весь цей час він працював з молоддю.


В цій публікації також згадали  неперевірену і тому недостовірну інформацію стосовно адреси товариства. Згідно з договором оренди, наша компанія дійсно орендує офіс за адресою: м. Суми, вул. Перемоги, 1., що було підтверджено свідоцтвом на право власності цього офісного приміщення в якому, до речі, зареєстровано ще 14 суб’єктів господарювання. Ця інформація була вже нами спростована в статті Брудна конкуренція на нашому сайті.

Підсумовуючи, хочемо зазначити, що ТОВ Рокадатрейд , на чолі з  директором Костюк О.А. і на далі буде сумлінно виконувати всі взяті на себе податкові зобов’язання та договірні умови перед замовниками, та своїми діловими партнерами.